Hakkımızda

BİZ KİMİZ

SENA Haberleşme Bilişim, kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için kolay kullanılabilen, hızlı çalışan ve çağdaş bir arayüz ile tasarlanmış, yüksek performanslı, güvenli ve kaliteli toplu iletileşme hizmeti sunan iletişim platformudur.

SENA Haberleşme Bilişim telekomünikasyon sektöründe tertip etme ve denetleme yetkisi olan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından verilen Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansı ile yetkilendirilmiştir. Lisans vesikamızı görmek için buraya tıklayınız.

Son zamanlarda şirketlerin etkin bir şekilde tanıtım yapması gerekmektedir. Bir çok müşteri verisi değişik farklı mecralarda bulunmakta, bunların tek bir merkezden yönetilmesi firmaların daha tesirli kampanyalar yapmasını, kampanyalarını kitlelere değil fertlere göre özelleştirebilmesini ve müşterilerinin isteklerini daha doğru çözümlemesini sağlayacaktır. Platformumuzu kullanan firmaların müşterileri ile kurduğu iletişim bağını anlamak, çözümlemek ve müşteri ilişkilerinde kaliteli hizmetler sunmasına yardımcı olmak için çalışıyoruz.